Series
Ratings
30
Princess HoursRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
イタズラなKissRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5