Series
Ratings
124- All Her FaultRated ★ 4.0
Defending JacobRated ★ 4.0- BootsRated ★ 3.5
- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 5.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 4.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- BeckhamRated ★ 4.0
The Beatles: Get BackRated ★ 4.0- Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 5.0
Boku no NechanRated ★ 4.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 4.0- A Small LightRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.5