Series
Ratings
24
Women Make Film: A New Road Movie Through CinemaRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- HildaRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.0
Russian DollRated ★ 3.5- Feel GoodRated ★ 3.5