Series
Ratings
21- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- GoedamRated ★ 3.0
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 0.5
- The BequeathedRated ★ 0.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
- Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
RugalRated ★ 3.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 2.0