Series
Ratings
78
I Live AloneRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Invisible ManRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0