Series
Ratings
52
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5