Series
Ratings
195- TriggerRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5- Song of the BanditsRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- CelebrityRated ★ 3.5
- Ryosangata Riko: Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 3.5
- BloodhoundsRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Dr.ChocolateRated ★ 5.0- Black KnightRated ★ 1.0
Duty After SchoolRated ★ 0.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0