Series
Ratings
17
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
War of MoneyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0