Series
Ratings
45
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0