Series
Ratings
19- The StrangerRated ★ 4.0
- Fever Pitch! The Rise of the Premier League Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0- Noodle House GirlRated ★ 3.5
- Abnormal SummitRated ★ 4.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
- Let's Walk TogetherRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5- Steal HeartRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0