Series
Ratings
49
Missing NineRated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- PuckRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0