Movies
Ratings
20
The HandmaidenRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 0.5
InceptionRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0