Series
Ratings
305- AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 5.0
- AYAKA is in LOVE with HIROKO 2nd StageRated ★ 5.0
- Steven Universe FutureRated ★ 4.5
- Steven UniverseRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0- Even Though We're AdultsRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Fishing DandyRated ★ 3.5
- Maruhino MitsukosanRated ★ 3.0
- AI - Watashi To Kanojo To Jinkou ChinouRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Dead Boy DetectivesRated ★ 1.5
If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
The Bold Type Season 5Rated ★ 3.5- QueenmakerRated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0