Series
Ratings
194
BANANA FISHRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 4.0
Fugitive BoysRated ★ 2.5
Black RevengeRated ★ 2.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Prison PrincessRated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 5.0
Drop Dead DivaRated ★ 5.0
Bambino!Rated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Scream QueensRated ★ 4.0
Black ButlerRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 2.0
Joker GameRated ★ 2.0
EndeavourRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 1.0
The GameRated ★ 1.0
The BlacklistRated ★ 2.0
Sharpay's Fabulous AdventureRated ★ 4.0