Series
Ratings
153- The Bear Season 1Rated ★ 3.5
- Atlanta Season 4Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5- The Glory Part 1Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 2.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5- Thermae Romae NovaeRated ★ 3.0
- The Book of Boba FettRated ★ 2.5
- Solar OppositesRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
DriftersRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5