Titles you rated
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0- The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0