Series
Ratings
836- The Other World's Books Depend on the Bean CounterRated ★ 3.0
- In the Clear Moonlit DuskRated ★ 3.0
- Easygoing Territory Defense by the Optimistic LordRated ★ 3.5
- Frieren: Beyond Journey's End Season 3Rated ★ 4.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- Ramune MonkeyRated ★ 4.0
- My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 3.5
- My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
- You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.5
- Tamon’s B-SideRated ★ 3.0
- Kunon the Sorcerer Can SeeRated ★ 3.0
- Dusk Beyond the End of the WorldRated ★ 3.0
- A Gatherer's Adventure in IsekaiRated ★ 3.0
- The Dark History of the Reincarnated VillainessRated ★ 3.0
- 10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 3.0
- With You, Our Love Will Make It ThroughRated ★ 3.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.0- Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.0