Movies
Ratings
138
Biker BoyzRated ★ 5.0- Madea's Family ReunionRated ★ 5.0
- Madea's Big Happy FamilyRated ★ 5.0
Madea's Family ReunionRated ★ 5.0- Tyler Perry's A Madea Family FuneralRated ★ 5.0
- 3 Ninjas Knuckle UpRated ★ 5.0
3 Ninjas Kick BackRated ★ 5.0
Somebody Help MeRated ★ 5.0
The Marine 4: Moving TargetRated ★ 4.5
The Marine 5: BattlegroundRated ★ 5.0
Madea's Witness ProtectionRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Girls TripRated ★ 4.5
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Bringing Down the HouseRated ★ 4.5- Next FridayRated ★ 4.0
- Barbershop 2: Back in BusinessRated ★ 4.5
Nutty Professor II: The KlumpsRated ★ 4.0