Series
Ratings
70
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Bambino!Rated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0