Series
Ratings
82
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Insomniacs After SchoolRated ★ 4.0
Handa-kunRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 3.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.0
Log HorizonRated ★ 3.0- The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 2.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 2.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0