Series
Ratings
200- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Middleditch & SchwartzRated ★ 4.0
- Mo Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- My Sibling's RomanceRated ★ 2.5
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- Midnight MassRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.0