Movies
Ratings
939
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5- UnlockedRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5