Series
Ratings
53
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Lucky StarRated ★ 4.0
Mitsudomoe Zoryochu!Rated ★ 3.5
MitsudomoeRated ★ 3.5
Angel Beats!Rated ★ 4.5
K-ON!!Rated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.5
- Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 4.5
- Delicious GuysRated ★ 5.0