Series
Ratings
244
Mr. QueenRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Special ARated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
True BeautyRated ★ 2.0- Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 0.5
- Mapo HipsterRated ★ 2.5
- Wednesday Food TalkRated ★ 2.0
- Omniscient Interfering ViewRated ★ 1.5
VIPRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 2.5
We Got Married Season 3Rated ★ 1.5
We Got Married Season 2Rated ★ 2.5
We Got Married Season 1Rated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 2.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
Weekly IdolRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 2.5