Series
Ratings
23
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0