Titles you rated
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0- The AcolyteRated ★ 2.5
- Full Swing Season 1Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Masters of the AirRated ★ 3.5- ArnoldRated ★ 4.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0- Narcos: MexicoRated ★ 2.0
- Narcos: MexicoRated ★ 3.0
- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0