Series
Ratings
59- Loki Season 2Rated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 1.0
Unexpected BusinessRated ★ 3.5- How Do You Play?Rated ★ 3.5
- Seoul Check-inRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 1.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- Rookie CopsRated ★ 0.5