Series
Ratings
62
GateRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
My Little MonsterRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Welcome to the BallroomRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0