Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Merc Storia: The Apathetic Boy and the Girl in a BottleRated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
SakiRated ★ 4.0
Nyarko -Another Crawling Chaos- WRated ★ 3.5
Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 1.0
Katsugeki: Touken RanbuRated ★ 4.0
Valkyria ChroniclesRated ★ 3.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0
This Art Club Has a Problem!Rated ★ 3.5- Pokémon the Series: Sun & MoonRated ★ 4.5
Yo-Kai WatchRated ★ 3.0
Student Council's DiscretionRated ★ 2.5
Sound of the SkyRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0