Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.0- Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0
Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 2.5
Wedding PeachRated ★ 2.0
Queer as Folk Season 1Rated ★ 1.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0
Shin AtashinchiRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0- Ohlala CoupleRated ★ 2.0
Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.0
Magical DoReMiRated ★ 3.0