Series
Ratings
16
Military Prosecutor DobermanRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0