Titles you rated
Summer WarsRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
Memories of the SwordRated ★ 1.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0- Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
Gangster HighRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
No EscapeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5- Princess AuroraRated ★ 3.0