Series
Ratings
160- CasheroRated ★ 1.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
- New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 4.0