Series
Ratings
49
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0