Series
Ratings
136
Attack on TitanRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Push and Out of PrisonRated ★ 3.0
- AggretsukoRated ★ 3.5
- AggretsukoRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 0.5
DarkRated ★ 3.0- Dramaworld Season 1Rated ★ 2.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5- Santa Clarita DietRated ★ 3.5
- Santa Clarita DietRated ★ 3.0
- Peppa PigRated ★ 4.0