Series
Ratings
406- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
Blow BreezeRated ★ 4.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
Strongest Chil-wooRated ★ 4.0
Master: God of NoodlesRated ★ 3.5
Air CityRated ★ 5.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 5.0- The Family Is ComingRated ★ 4.0
Second LoveRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0