Series
Ratings
69- Alien: EarthRated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- BargainRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5