Series
Ratings
74- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 1.5
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 2.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 1.0- 올림포스 가디언Rated ★ 1.0
REBORN!Rated ★ 3.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 1.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Black Butler 2Rated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 2.5
Black ButlerRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
NARUTORated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0