Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.0- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 3.0
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.5
Dodge DanpeiRated ★ 3.5
The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- 태권왕 강태풍Rated ★ 2.5
爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 3.5- 스피드왕 번개Rated ★ 3.0
ポケットモンスターRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5