Series
Ratings
13- The Kominsky MethodRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5- The Great Gye Choon-binRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5- Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
- Ji Hoon's Born in 1982Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0