Series
Ratings
159
MIU404Rated ★ 4.0- CasheroRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
- Dear XRated ★ 2.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
- Teenage Bounty HuntersRated ★ 3.5
- XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 3.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0