Series
Ratings
91
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Holy LandRated ★ 3.5
원한 해결사무소Rated ★ 3.5
The Lost RoomRated ★ 4.5
BossRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0