Series
Ratings
46
One Punch ManRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Community Season 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0- Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0