Series
Ratings
165
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 4.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
- Cat's PleasesRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Legend of Mi YueRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0