Series
Ratings
324- The Art of SarahRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Apple Cider VinegarRated ★ 2.5
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Friendly RivalryRated ★ 3.5
- Study GroupRated ★ 3.5
- Traces of LoveRated ★ 3.0
- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
- The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5