Series
Ratings
65- Everyone's Getting MarriedRated ★ 5.0

Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5- Crime SceneRated ★ 4.5
- Abnormal SummitRated ★ 4.5

My Father is StrangeRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 1.5