Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
Great PretenderRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 1.5
- AdolescenceRated ★ 2.5
- Mo Season 1Rated ★ 4.0
- Mo Season 2Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 2.5- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
RikuohRated ★ 3.5- Hot SpotRated ★ 4.0

Master's SunRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- 코미디 리벤지Rated ★ 1.0