Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
- Agents of MysteryRated ★ 5.0
- aespa's Synk RoadRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- Office VillainRated ★ 3.5
- Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5