Series
Ratings
40
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Be ArrogantRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 4.5