Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 4.5- I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- 꼬비꼬비 3기Rated ★ 3.5
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 3.5
- Koby-KobyRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- Mr. BogusRated ★ 3.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.5
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
RPG Densetsu HepoiRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5